| StanculescuMaria99 a întrebat:

Ce este mai aproape de Obor? Afi Palace sau Baneasa Shopping City? Fundaaa, desigur!(nu raspundeti al nimereala daca nu stiti)

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

AFI Palace Cotroceni (te duce direct tramvaiul 1 care trece foarte des)

| StanculescuMaria99 explică (pentru Brigaela):

La ce statie trebuie sa cobor? Din Obor de unde mai exact iau tramvaiul(sa nu ma duc in alta directie) happy mersii mult :*

| Brigaela a răspuns (pentru StanculescuMaria99):

Iei tramvaiul din fata Primariei Sectorului 2, de pe Mihai Bravu, in sensul spre Piata Victoriei (daca stai cu spatele la primarie sau la magazinul Obor, tramvaiele care merg spre dreapta ta). cobori la statia Bulevardul Timisoara si mai mergi un pic pe jos. sau te duci pana la Piata Danny Huwe si de acolo il iei doua statii pe 8 sau 25 care te lasa exact in fata Afi palace (la statia Sibiu) http://www.ratb.ro/v_trasee.php

| StanculescuMaria99 explică (pentru Brigaela):

Multumesc mult de tot!