| Carouri a întrebat:

Ce i-as putea cumpara cadou, celui mai bun prieten, cu ocazia implinirii varstei de 18 ani?

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Poate iti faci vreo idee: cd+dvd writer, jucarii de plus, cani traznite, prezervative, chilotei rosii happy, carti, un tablou facut de cea mai buna prietena (colaj de poze cu noi 2) + o prezentare in powerpoint la care am plans de sarea camesa de pe mine (tot de la ea, de la ea de fapt am primit o multime de chestii), un fular cum se purta in iarna, bijuterii, chestii de decorat, lumanari parfumate, bete parfumate (probabil am uitat alte maruntisuri pentru. ca am primit de la gasca multe chestii cu valoare simbolica pentru. noihee hee
De la parinti am primit un aparat foto digital pe care mi-l doream la nebunie si ei au reusit pana in ultima clipa sa ma prosteasca ccc ca mi-au luat un...blender
si bani am primit bineinteles.
Am mai vazut la baieti ca au primit tot felul de jocuri si joculete si chestii pentru comp sau console de jocuri, parfumuri originale, haine original, etc

Ai o multime de optiuni, cel mai bine ar fi daca ai stii ce ii place, de ce e pasionat, etc

| viatadecacatt a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un ceas frumos, o bratara(aur, argint), un lantisor, un pulover sau tricou happy.

| hamsterx a răspuns:

Avand in vedere ca tu iti cunosti prietenul mai bine decat noi, eu zic sa alegi intre ceva ce stii tu ca ii place foarte mult sau il defineste, ceva de care are nevoie poate.ai putea sa-i iei un parfum, un tricou/bluza, o minge de fotbal cu echipa lui preferata asta daca e microbist, sa-i faci un cadou personalizat [un maimutoi/tricou/cana] cu un mesaj haios sau chiar cu o poza de-a ta cu el. dupa ce te vei decide, pe langa cadoul respectiv eu zic sa pui si o rama foto draguta cu o poza cu voi doi [asta in cazul in care nu-i vei face un cadou personalizat cu poza voastra, bineinteles] sau sa-i faci pe un cd un colaj cu poze/amintiri si o melodie ce "va leaga" sau vi se potriveste pe fundal happy. tu vei stii mai bine ce sa alegi :*

| TeoIonela a răspuns:

Ceva semnificativ:o pereche de botosei si intr-unul sa fie un ceas iar cand se va uita la ei sa aiba o surpriza.de obicei asftel de cadouri se fac de majorat. dar acum tu decizi si tu stii mai bine ce-i place.

| oky a răspuns:

O masina smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codul bunelor maniere, de Aurelia Marinescu, si Lectii particulare, de dr. Cristian Andrei.