| CzaCza a întrebat:

Ce cadou i-as putea face prietenului meu cu ocazia implinirii unui an de relatie? :*:*

Răspuns Câştigător
| odorash a răspuns:

Ti-as recomanda o cana de tipul http://www.giftland.ro/cani-personalizate-c-60.html...cu poza voastra : sper ca te-am ajutat.
fundita?

7 răspunsuri:
| fuckThisLife a răspuns:

O fotografie cu voi doi pusa in rama...sau perne si cani personalizate

| problematic a răspuns:

O pereche de catuse. poate asa sexul va fi mai distractiv. sau un big pack dala de 12 prezervative.

| TheLastHuman a răspuns:

Numai tu poti sti. eu, noi, am putea doar sa ne dam cu parerea, insa doar tu esti in masura sa stii ce anume i-ar placea si ce anume ar trebui sa faci. cand stai mult cu o pers stii ce ar face-o fericita si fara sa-ti spuna si tu ar trebui sa stiiwinkinghappy. cunoscandu-l de atata timp stii ce lucruri sau alte chestii i-ar atinge sufletul asa ca muulta baftawinking

| Sicmao a răspuns:

Un ceas frumos dar nu prea scump.Cauta ceasurile Q&Q, sunt de calitate si la preturi accesibile. Felicitari.

| oompaloompa a răspuns:

Ce zici de o bratara?

| books a răspuns:

O rama foto care sa contina o poza cu voi doi.

| bogdan619ful a răspuns:

Tu nu trebuie sa ii dai nici un cadou baiatul e cel care ofera cadourile!