| Maa04 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face iubitului meu cu ocazia implinirii a jumatate de an de cand suntem impreuna? El are 18 ani, aproape 19 ani

8 răspunsuri:
| ombladon112 a răspuns:

O lenjerie buna de aici http://bit.ly/1d7R3NR pentru tine si ii oferi o noapte de pomina :D

| Kamiichu a răspuns:

Pai poti face cani (sau diverse lucruri) cu o poza de-a voastra, ii poti pregati o cina romantica (cu mancare facuta de tine sau daca nu stii sa gatesti, comanda de la restaurant big grin ) + o sticla de vin. Sper ca te-am ajutat!

| RobertKilleur a răspuns:

O noapte de vis in patrolling on the floor

| ultr4nima a răspuns:

O perna cu poza voastra, sau o noapte de vis, de ce nu?

| Pandaaa18 a răspuns:

Poţi să îi iei o pernă editată cu poza voastră în mijloc sau nu ştiu.o brăţară, ceas cu un bileţel de dragostelaughing smug

| mirelamt a răspuns:

Un briceag de la victorinox, tocmai ce i-am cumparat si eu prietenului meu de la www.swiss-corner.ro.

| raulfcrb a răspuns:

O noapte de vis ar fi cadoul ideal. sa fie ceva mai special ca de obicei!

| AnnaIzabellaSarisa a răspuns:

Un album cu pozele voastre, ceva special care sa o primeasca dupa o cina romantica ornata cu petale de trandafiri, cred ca o sa-l impresioneze!