| dana995 a întrebat:

Ce ii pot lua prietenei mele de Craciun? Are 14 ani.

Răspuns Câştigător
| Kesha1428 a răspuns:

O caciula pufoasa,o geaca,o bluzita,o cordica,un mobil,o pereche de cercei,un lantisor cu cristale,in inel cu o pietricica sclipitoare,o excursie la munte,un TE IUBESC!, un sarut :d, sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| Cookie21 a răspuns:

O bratara facute de tine [bratarile prieteniei] sau. ii poti cumpara o carte de aventura.

| BoAfan a răspuns:

O caciula pufoasa, o bluza, o pereche de blugi, big grin

| BoA a răspuns:

O caciula pufoasa, o bluza, o pereche de blugi,

| Alleza a răspuns:

Ceva simbolicwinking big grin

| marie08 a răspuns:

Ceva care va aduce aminte de o intamplare amuzanta din trecut. O poza inramata cu voi doua sau o bluza personalizata. Sau orice isi doreste. daca ii place un serial sau un film foarte mult, ii poti cumpara ceva legat de el. Dar cateodata o imbratisare si o iesire in oras "ca fetele" ar fi cel mai frumos cadou. Sper ca am ajutat.