| AnDreYyY1100 a întrebat:

Ce sa ii iau prietenei mele de craciun?

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Flori, o bijuterie, ceva de plus, o bluza, ceva personalizat cu poza voastra, un parfum, ceva mai intim.Toate raspunsurile sunt in functie de buget, de timpul de cand sunteti impreuna, de felul ei de a fi.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niste trandafiri

| Libelle a răspuns:

Un inel:X:X
si niste trandafiri albi
si ceva dulce
o ciocolata heidi:X:X

| Oxanna a răspuns:

Depinde... ce varsta are prietena ta? daca are undeva intre 13-15 cumpara'i un inel gravat, un medalion inimioara, o bratarica de argint, cu ceva pandantive mici (inimioare, stelute, buburuze etc), sau o pereche de cercelusi din argint cu modele gen: bilute, perle, inimioare, zaruri, broscute, fluturasi etc...

daca vrei ceva personalizat, poti sa'i iei un album frumos si, sa pui ceva poze cu voi 2...

eu as zice sa renunti la clasica: carte si ciocolata ca e deja de mult iesita din uzlaughing

daca are 16-18 ani... ceva mai complex gen: cina romantica la lumina lumanarilor, un weekend undeva la munte( cu acordul parintilor), o inviti la tine acasa la cina de craciun, impreuna cu ai tai

daca are peste 18 ani...chiar 20, ai putea sa'i cumperi o carte cu Kama-Sutralaughing glumeam, nu te supara, daca vrei poti sa'i iei ceva mai special: un mp3/mp4 gravat cu te iubesc/I love you/ Te amo...

Succes si Craciun fericit impreunabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum e cel mai bine, tot anul cind se va parfuma sa-si aduca aminte de tine, pot sa-ti recomand si ce fel de parfum daca doresti. numarul meu 42-48-

| GergyE a răspuns:

O esarfa, o bratara de argint, un parfum.smug