| ALEXXXL19 a întrebat:

am cont de paypal, am introdus si banca unde am cardul acolo. Se pune urmatoarea problema, vreau sa comand ceva iar situ de pe care vreau pot plati doar cu paypal www.hood.de nu stiu cum sa platesc, ma puteti ajuta cum sa platesc? MUltumesc

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu gasesti varianta PP de plata suni si le zici ca vrei sa platesti prin optiunea dorita

| ALEXXXL19 explică:

Am trimis email si mi-au zis ca doar pp ca e super, ceva de genu mia tradus google, email era in germana