| mariaWoW a întrebat:

Ce IPAD aveti? Sau ce IPAD imi recomandati? vreau unul care sa fie intre bun si prost....la un pret avantajos...

4 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Ti-am gasit un iPad 2 la oferta! http://event.2parale.ro/......ents/click

| Gabypwns a răspuns:

Daca ai bani suficienti pentru iPad 3 (The New iPad), go for it! Totusi trebuie sa stii ca pe iOS nu poti folosi Flash si unele aplicatii care in Google Play sunt gratis, in iTunes nu sunt gratis.

| SweetyDee a răspuns:

Eu am iPad 2 de la Apple. Este bun, dar si inutil in unele cazuri. Nu poti posta poze pe facebook, pe forumuri si nu te lasa sa intrii pe multe siteuri cu videoclipuri in afara de youtube deoarece ipadul nu are flash player.
In schimb, exista niste programe faine pe el, si cand faci poze iti ies destul de clare. Eu zic ca merita

| Armagedon a răspuns:

Sall mariawow, eu ti'as recomanda un evolio evotab 2...este intre buna si proata si la un pret bun, de la 500lei...acum depinde ce gusturi ai si ce iti doresti de la o tableta,
eu am iPad 2 si functioneaza perfect, intentionez sa imi iau iPad 3, consider ca ca Apple este cea mai buna firma si in tel si in tablete in orice.
Sper ca te'am putut ajuta.