| xBiiaM a întrebat:

Ce telefon ieftin si totusi foarte bun imi recomandati? Sa fie la un pret mai avantajos... Si totusi sa arate si bine... Eu ma gandeam la un LG sau Samsung Galaxy S3 thinking. Voi ce parere aveti? Argumentati big grin.

Răspuns Câştigător
| xgaming31 a răspuns:

HTC One X Gray
Samsung I9100 Galaxy S II
Samsung i9250 Galaxy Nexus
Samsung Galaxy Note N7000
Sony Xperia S
Funda?

5 răspunsuri:
| Treistariustar a răspuns:

Iti recomand acest telefon este foarte ieftin si bun http://bit.ly/143j9Yh

| mamatatasibunica a răspuns:

In primul rand galaxy s3 costa 27 de mil la liber si la abonament cam 9 mil. daca vrei smatphone ia-ti un galaxy fit, galaxy mini 1 si 2, Lg sa nu iti iei alea se strica cel mai repede.un Nokia lumnia

| Skia a răspuns:

Iti zic eu, am Samsung galaxy gio care are procesor 800 si e mai bun ca Samsung galaxy fit, are procesor mai mare si merge mai usor, fit are camera de 5 mpx, iar gio de 3, 5 asta e singura diferenta, in rest iti recoand gio e si ieftin si bun :X la camera eu am intrebat pe cei de acolo si mi-au aratat diferenta face poze la fel. nu e nimic diferit doar ca cica aia e de 5 si aia de 3, 5. Gio are mai multe culori si procesor mare, l-am luat la liber eu si e ff bun. Funda?

| PainT a răspuns:

LOL. Ieftin parca ai zis. laughing)

S2 i-ati. Sau un Nokia la vreo 13 14 milioane.

| pisicutadulce12345 a răspuns:

Iti poti lua de pe Emag telefoane foarte faine si destul de ieftine(si nu platesti transport).Eu ti-as sugera un Samsung Galaxy Ace sau un Nokia Expres Music.