| anonim_4396 a întrebat:

Ce merita sa iau mai mult: un telefon Samsung galaxy S4 sau un calculator cam de acelasi pret sau un pic mai scump avand in vedere ca nici telefonul si nici calulatorul nu sunt asa bune?

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Eu as opta pentru calculator...nu faci cu telefonul ce poti face cu un calculator!

| Roxin a răspuns:

Salut!

Eu iti recomand sa prioritizezi in functie de nevoile tale. Pui in balanta.
Ce poti face cu telefonul si ce pot face cu laptopul/calculatorul. Iti reamintesc ca un PC se poate upgrada in timp. Un telefon, se poate doar schimba.
Un PC cu configuratie personala se poate gasi la un pret decent. Decizia e la tine.

O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| ionalglanetasuluiii a răspuns:

Mai bine optezi pentru un calculator!