| Flavianadx a întrebat:

Ce mizerii va mai luati de black friday? N-am gasit nimic avantajos la eMAG si-s frustrata.

Răspuns Câştigător
| Lovelife00018 a răspuns:

Nu ai gasit pentru ca in general au marit preturile inainte de Black friday si acum le-au redus la preturile initiale. Poti sa cauti cadouri de Craciun, eventual daca ai de cumparat ceva mai ieftin, nu obiecte foarte scumpe, pentru ca acolo iti iei teapa in general de black friday

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Praful de la vaccinati sa vândut la reduceri, protejează anticovid, vrei și tu?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ma tenteaza un compresor. A scazut pretul cu 300 de lei.
In rest... Slaba oferta. Telefonul meu costa acum 1200 si ceva de lei, "redus" de la 1400 si ceva.
Eu l-am luat in 2019 cu 800 de lei, de la Altex rolling on the floor

| GabiDumitrescu a răspuns:

E prea tirziu sa discuti acum de ce MAI IEI. Tot ce era bun s-a cam dat... Eu am luat un monitor de 27" la 399 RON redus de pe la 900, un SSD de 480 GB de la 280 la 180, vouchere Tazz la McD si ceva pizzerie locala (100 RON consumatie pentru 50 RON la McD si la pizzerie 100 RON pentru 40 RON). A, da, si o bratara pentru Mi Band 5 ca mi s-a facut praf aia originala si doua carcase pentru telefon de la CatMobile, insa fara sa fie ceva mega-preturi. Linkurile mai jos:

1. https://www.pcgarage.ro/......gru-75-hz/
2. https://www.pcgarage.ro/ssd/acer/sa100-480gb-sata-iii-25-inch/
3. Vezi pe Tazz ce mai prinzi in zona ta. Daca te miscai repede, au fost si cupoane de 70-80% reducere. Cu 80% mai merge sa servesti ceva la Starbucks la pretul corect...
4. https://catmobile.ro/......ebula.html
5. https://catmobile.ro/......schis.html
6. https://catmobile.ro/......marin.html

| Frank51 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Cum ai găsit SSD de 480 la 180 de lei? Eu am mai prins doar la 199 sad

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Frank51):

Ei, acum, te uiti la 20 RON? Vezi ca am dat link, inca e disponibil. 179, 93 RON, 5 ani garantie, 150 TBW

| mentholinks a răspuns:

Ii cumpar iubitei un vibrator de 30 de cm ca nimic nu o mai satisface.

| Dismally a răspuns:

Nu-mi iau nimic, sunt mai scumpe decat inainte de black friday, cel putin produsele care ma interesau pe mine, o sa astept sa treaca "marea reducere" si le iau pe urma la un pret mai bun happy

| VoidEternal a răspuns:

Imi cumpar ce am nevoie, cand am nevoie nu cand se anunta promotii.

| Werrich a răspuns:

Nu imi iau nimic de Blec Fraierday

Care sunt cele 11 site-uri AMENDATE de Comandamentul Special Black Friday pentru reduceri fictive:

- Altex România SRL – www.mediagalaxy.ro
- Flanco Retail SA – www.flanco.ro
- FineStore Distribution SRL – magazin de băuturi alcoolice
- Vivre Deco SA - www.vivre.ro
- Studio Moderna SRL – www.top-shop.ro
- Arsis Trading SRL - www.arsis.ro
- Lc Waikiki Retail Ro SRL – www.lcv.ro
- Elefant SRL – www.elefant.ro
- Premium Store SRL – www.premiumstore.ro
- Pc Garage SRL – www.pcgarage.ro
- Evolution Prest Systems SRL – www.evomag.ro
„Acestor sancţiuni li s-au adăugat 10 decizii de încetare a practicii comerciale incorecte, doar site-ul www.mediagalaxy.ro remediind abaterile pe loc.", precizează reprezentanţii ANPC.

Citeste mai mult: https://adev.ro/r2ezhh

| Flavianadx explică (pentru Werrich):

Probabil zic si ei ca au dat amenzi doar asa de ochii lumii. Ca la cata coruptie e in tara si amenzile se negociaza.

| Legion7X a răspuns:

Luam de la altex, dar numai iau laughing

| dinaprilie a răspuns:

Fa/ti un abonament la ceva..nu dai gres.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt adeptul cumpărăturilor de bf. Însă îmi place sa ma uit pe YouTube când mai apare câte un videoclip unde 10 americanii se bat pentru un smart TV aflat la reducere în magazin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastreaza-ti banii... Când ai nevoie de ceva cumpără atunci... Nu are rost sa dai banii dacă nu ai neapărat nevoie de ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am luat un ghiozdan fara reducere

| brokxy a răspuns:

Mi-am luat un aparat de bucatarie care dupa memoria mea IN VARA costa 200 de lei si acum 300 DAR HEIIII REDUCERE big grinDDD
SI parca era GRATIS livrarea daca depaseste 100 de lei? Ei bine azi nu a fost big grinDD