| ClaudiaT a întrebat:

Ce parere aveti despre tigara electronica? Sa imi iau una, sau nu? happy

Răspuns Câştigător
| vioricavio a răspuns:

Depinde la ce te gandesti. Eu am una dar nu am luat o sa ma las de fumat. Doar sa fac economie sa nu mai dau atatia bani pe tigari happy Daca vrei sa renunti la fumat nu te va ajuta nici tigara electronica daca nu ai si ambitie. Cea electronica te ajuta sa renunti mai usor dar sa nu crezi ca e mult mai sanatoasa decat tigarile normale.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dacă petreci mult timp în locuri, în care nu se fumează (călătoreşti cu trenul, de exemplu), ţigara electronică poate fi destul de utilă.

| MskDesign a răspuns:

O porcarie!
Am probat si cred ca este mai nociva ca o tigara adevarata datorita vaporilor inhalati.

| TiniS a răspuns:

Pana acum nu am incercat o tigara electronica nu stiu ce sa zic.Dar din cate am auzit e ok nu stiu daca sa iti iei sau nu poate poti incerca happy