| bibi_1591 a întrebat:

Ce parere aveti de Adidas superstar? mi-a luat cineva o pereche din anglia dar nu sunt prea convinsa ca sunt ok. voua va plac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi! da, imi plac! am vreo 9 perechi... din Marea britanie happy, originali...

poata ce-ti placehappy

6 răspunsuri:
| 009 a răspuns:

Da is mistohappy

| Laura a răspuns:

Pai ce ne intrebi pe noi?
Tie trebuie sa iti placa, nu noua.

| JustMe a răspuns:

Is in regula, o prietena de'a mea are si e multumita. Mie imi plac, adica nu ii ador da is dragutihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie-mi plac.am unii de 1 an si inca rezista si arata si binebig grin

| outletadidas a răspuns:

Pentru incaltaminte poti vizita www.outletadidas.ro produse originale la pret de outlet :)