| Inversio a întrebat:

Ce părere aveți de epantofi.ro? Au încaltaminte originala? Am citit câteva review-uri precum ca nu îți trimite mărimea potrivită la încaltaminte, ba este mărime mică ba mare. Cum as putea sa iau mărimea potrivita? Nu vreau să mă trezesc că sunt prea mari sau mici

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Eu am luat doua perechi de adidași și au fost originali. Pe site gasesti un tabel cu mărimile. In ambele cazuri mi au trimis mărimea potrivită. Eu port 38 și nu s-a întâmplat ca adidașii sa îmi fie mari sau mici.