| AleAlexutza12 a întrebat:

FUNDA! URGENT!

Daca eu port acum avand 12 ani ( trec in clasa a 6-a )marimea 35 la pantof ( 36 rereori depinzand de incaltaminte ) in clasa a 7-a a 8-a o sa mai am aceeasi marime?

Vreau sa imi cumpar niste pantofi cu toc ( talpa ortopedica) si sunt cam mica s aii port deci ii voi incalta o data pentru cateva ore si dupa ii voi mai purta peste 1 an - 2 si nu stiu daca imi vor mai veni sad ( marimea 36 )

Merita sa platesc 60 de lei pe o incaltaminte pe care nu o port des?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf?
De unde vrei să știm noi cât o să ai tu picioru'?
Nu vrei să-ți spunem și câte fire de păr o să ai în cap?

| AleAlexutza12 explică (pentru anonim_4396):

Esti chiar nesimtita nu ma ajuti deloc te-as raporta daca as putea :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru AleAlexutza12):

De ce, pentru că nimeni nu poate ghici în stele ca să-ți spună ce mărime vei purta la pantofi peste doi ani?

| RaDuk a răspuns:

Normal ca o sa-ti creasca piciorul, in clasa a 8-a o sa ajungi sa porti marimea 37-39 maxim si nu o sa-ti mai creasca mai mult de atat.

| lora123 a răspuns:

Nu merita pentru ca esti in crestere si peste un an o sa poti marimea 37