| eubia a întrebat:

Ce parere aveti de garantiile de la Emag...se pot duce in service sau...Adica daca iau un telefon online si se strica in garantie vin sa-l ia si sa-l repare?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Da exact cum scrie pe site la sectiunea garantii asa sunt obligati sa faca. Acum ca mai dau ei si kix nu este exclus.
Eu am avut probleme la un telefon in trecut si au fost foarte prompti, dar depinde si peste cine dai in service ce fel de om.
Din cate stiu eMAG are contract pentru garantie cu depanero, mai bine zis eMAG detine depanero deci au propriul service mare de reparatii electronice...