| Seline a întrebat:

Ce parere aveti de produsele care sunt prezentate la TV?(teleshopping)

Răspuns Câştigător
| antonia09 a răspuns:

Unele dintre ele sunt chiar folositoare, pentru restul produselor nu prea am cuvinte doarece sunt numai stifturi.
Eu am cumparat anumite produse in urma reclamei vazuta la tv, de 2 dntre ele am ramas foarte multumita, insa de unul nu prea.
Se stie ca multi incearca sa vanda "marea cu sarea" fara sa isi puna macar intrebarea daca acel produs intr-adevar este util sau performant.
Sunt o multime de produse la categoria fitness, insa nu stiu cate dintre ele dau chiar rezultatele pe care ei le arata tuturor in vederea achizitionarii acelui produs.
Dupa aceste reclame vazute la tv foarte multe companii de marca au inceput sa faca si ele copii identice a produselor respective, ma refer la produse de bucatarie.
In speranta ca ti-am putut fi de ajutor, iti urez o zi placuta!

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Sunt unele care prezinta credibilitate insa majoritatea folosesc reclama mincinoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele sunt bune. cele de fitness.
In rest sunt varza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era ceva cu un ceai.
hai lasa'ma fratteoh go on