| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de reclama de la Mega Image, cu ala care mușcă din roșie?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si din ce ai fi vrut sa muste? Ăla face reclama la produsele românesti, rosiile in cazul de față, el sprijina agricultorii români, sa si vinda marfa româneasca sa numai cumpărăm rosia din Turcia castravetele din china, trebuie sa mincam lucruri romînesti, dar sa fie accesibile la pret, si bune la gust, in prezent rosiile numai au gustul copilariei, zici ca maninci fier.

| vasile2222 a răspuns:

Pune un link.

| Ionel3298 a răspuns:

Nu știu despre care reclama spuneți.

| RAY a răspuns (pentru Ionel3298):

Dacă nu știi nu răspunde