| claudiea79 a întrebat:

Ce parere aveti despre concursurile la care participati pe net? eu am participat la mega image cu toate ca am ghicit pretul corect a cistigat altcineva in locul meu.premiul. este corect?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Majoritatea sunt facaturi. O prietena a jucat un joc de ala cu animale unde trebuia sa adune puncte adica voturi si a adunat numai ca au zis ca cica a trisat si nu i-au mai trimis "mp3-ul"care nici nu cred ca exista!

| claudiea79 explică:

Da cred in mos craciun si ce? dar daca este un regulament si imi pierd timpul o luna de zile ma chinui sa ghicesc preturi si chiar am ghicit de ce sa nu cistig? de ce sa isi faca alti reclama gratis la magazinele lor? anul trecut am cistigat 150 de lei la carrefour.concursul de la mega image. se numeste ia premiu 100 de lei. nu stiu de ce ma critici aiurea? draga katala regulile trebuie sa fie respectate. dar unele magazine isi fac reclama gratis. daca eu un regulament sa nu le mai dea pilelor prmii din burta

| claudiea79 explică:

Am meritat sa cistig nu era un cadou premiu. era rasplata nu cadou. ce legatura are cu mos craciun?

| katala a răspuns:

Tu mai crezi in Mos Craciun? Zi mersi ca nu ai dat bani! Astfel de jocuri sunt facute sa pierzi timpul, sa te distrezi; Nu am auzit pe nimeni sa castige ceva!