| viorel33 a întrebat:

Ce parere aveti de telefoanele dual sim?

Răspuns Câştigător
| bozo a răspuns:

Sunt niste aiureli. De ce ai avea mai multe cartele?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Deja sunt pe piata si telefoane quatro-sim.
Nu trebuie sa porti cu tine mai multe telefoane si nu te suna in aceeasi moment.

| tttitooorp a răspuns:

Sunt niste porcarii. O singura cartela e de ajuns.

cristian
| cristian a răspuns:

Sunt foarte practice.
Nu mai trebuie sa schimbi mereu cartelele SIM.
In caz ca ai mai multe telefoane si marci diferite nu mai trebuie sa porti dupa tine mai multe incarcatoare, lucru incomod.

| LittleZyzy a răspuns:

Sunt performante si utile daca te-ai saturat sa ai tot timpul doua telefoane in buzunar.

| leluc a răspuns:

Sunt interesante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezavantajul este ca bateria nu tine prea mult din cate am auzit

| mariusanton a răspuns:

Salut eu am un dual sim si este foarte bun.Pot fi folosite ambele cartele simultan.Calitate buna si un pret foarte bun dupa parerea mea l-am luat de pe supertablete.ro Funda?