| BlackD a întrebat:

Ce parere aveti despre cizmele de cauciuc? Cu ce ar merge sa le porti? Argumente pro si contra. Vreau sa stiu daca sa`mi cumpar sau sa nu`mi cumpar cizme de cauciuc happy

Răspuns Câştigător
| thalyslly a răspuns:

Ma eu le port cand merg in ferma ( sunt studenta la veterinara) dar nu le-as purta daca nu as fi obigata nici daca m-ar plati careva.
te coci in ele ( vara) si iarna te ingheti.
partea buna ii ca nu te uzi la picioare

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Au si avantaje si dezavantaje.
Avantajul ar fi ca acum cand sunt balti pe jos cat cuprinde el te feresc sa te uzi la picioare. Dezavantajul ar fi ca in ele transpiri foarte usor. In privinta modelelor acum exista si unele funny, din materiale bune. la tinute se potrivesc la cele casual exclus pentru o tinuta mai eleganta. Pentru idei mie mi-a placut articolul asta http://crownfashion1.blogspot.com/......-acum.html

| titisan70 a răspuns:

Sunt bune cand te duci sa faci curat la vaca.

| axll a răspuns:

Hai mai, ce naiba! pana aici s-a ajuns? inseamna ca bunica mea e pe val. e super trendy cu cizmele ei de cauciuc laughing

| Effy12 a răspuns:

Sunt oribile!

| BlackD explică:

Eram doar curioasa, nici eu nu`s prea incantata de asa ceva dar vruiam sa ma conving ca asa e rolling on the floor

| Bogdan1212 a răspuns:

Imi pare rau dar sunt oribile

| semy_7208 a răspuns:

Cu blugi skinny

| AndraNicoleta a răspuns:

Hey...sunt oribile intr-adevar, dar pe vremea asta mai conteaza? Le poti purta cu orice, nu cred ca sunt facute pentru a le purta cu ceva anumewinking