| alinna_1696 a întrebat:

Ce parere aveti despre cizmele de cauciuc?batting eyelashes
(Wellington boots)

Răspuns Câştigător
| ÅñdRa a răspuns:

Sunt super frumoaselove struck
mai ales cele rozzlove struck

11 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

:X imi plac

dar doar alea super colorate :*big grin

| ShiNee a răspuns:

Mie numi plac laughing. arata ciudat rau.is prea mari si prea...nu stiu.nu imi plac si sa nu sara vreo unu cu " cei cu asta nu stie cei moda" da pur si simplu nas purta in veci asa ceva :-s

| mermadia a răspuns:

Cea mai buna inventie! viva la cismosas! de cauciuc, evident.

| dia_2587 a răspuns:

Sunt ok, dar nu le poti purta atunci cand este mai frig afara pentru ca pur si simplu iti ingheata picioarele, cel mai bine le porti doar atunci cand este o vreme placuta si mai calduroasa.

| andraaa12 a răspuns:

Sunt foarte tari, mai ales ca sunt foarte cunoscute si in America

| ayacata a răspuns:

Dragutzzz :X:X:* le ador

April
| April a răspuns:

Sunt foarte importante mai ales cand esti la tara si ploaia nu mai conteneste iar tu trebuie sa scoti apa din fantana si sa dai mancare piuitorilor puisori!

| sweetale12 a răspuns:

Sunt sUuper big grin

| paa a răspuns:

Nu imi placbig grin

| SSweetAAngel a răspuns:

Sunt perfecte pentru ploaie, alea colorate sunt chiar dragute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt tari! love struck
Le adorrr!