Janina
| Janina a întrebat:

Ce parere aveti despre acest site : www.bidandwin.ro, poate fi de incredere?
Aluat cineva produse de pe acest site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai faza e urmatoarea... daca site'ul e pe bune ei isi scot banii din vanzarea creditelor care au un pret cam piperat.
Deocamdata site'ul nu pare prea populat si probabil ai avea o mica sansa sa castigi ceva.adica sa licitezi ultimul in acel timp. Dar o data cu cresterea celor care liciteaza sansele devin tot mai mici.Ar insemna sa stai pana in ultima secunda din timp si sa licitezi si tot nu ai siguranta ca vei castiga.
O chestie asemanatoare e la conquiatzdor.Nu stiu daca ai jucat vreodata... dar pe galbenii castigati acolo poti licita pentru diverse obiecte.Partea proasta e ca participa foarte multi.si sincer am incercat de cateva ori si m-am lasat pagubasa...chiar nu aveam nicio sansalaughing

8 răspunsuri:
Janina
| Janina explică:

Pai vreau sa stiu daca nu iau teapa mai intai happy
vazui pozele cu cei ce au catigat, m-am uitat mai de aproape la ele si am observat ca unele dintre ele sunt facute in aceeasi camera... dubios straight face

Janina
| Janina explică:

Bizzare,
la conquiztador m-am saturat de licitat straight face

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu nu am incercat nici un produs de pe acest site.happy Incearca si u poate sunt de incredere.happy nu stii pana nu incerci big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Janina asta e si ideea.ai castigat la conq ceva vreodata?thinking
Site'u asta e construit pe acelasi sistem.desi poate ai ceva sanse mai maricele avand in vedere faptul ca nu e folosit de atat de multe persoanetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic site-ul are de castigat din creditele utilizate la licitatii. In cazul acesta site-ul propriu-zis ar putea sa castige per produs mai mult decat pretul normal de vanzare in conditiile in care tu platesti decat creditele folosite plus pretul de incheiere.
Adica ceilalti utilizatori fac cheta pentru cel care castiga. happy
Conceptul este interesant. Merita incercat.

| Chion a răspuns:

Ce vrei sa cumperi? eu nu am cumparat nimic

| alexandraZoOoOoZa a răspuns:

Pai nu am cumparat nimic dupa acel site si nici nu cred ca voi cumpara vrodata... daca intr-adevar vreau sa-mi cumapr ceva ma duc intr-un magazyn si vad acel produs cu ochii mei ...nu mi se pare un site de incredere, poti cumpara un produs iar acela sa aiba vreo defectiune la el ...sau ma rog o problema ...asa ca mai bine te duci si iti iei unu din magazin site convingi d ce calitate este :*:*