| AdrianCXD a întrebat:

Ce parere aveti despre Altex? Am nevoie de niste raspunsuri rapide va rog.

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Depinde si de ce fel de plangeri vorbesti... te referi la calitatea serviciilor. Primesti o garantie, semnezi un contract, nu cred ca isi permit sa fie luati in nume de rau. Poate a fost un caz singular.

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Ca firma, sunt ok. Au multe produse, nu au preturi foarte mari... depinde si ce vrei sa cumperi de la Altex.

| AdrianCXD explică (pentru laptopnews):

Un telefon, oare are probleme? Am vazut niste plangeri despre calitate

| laptopnews a răspuns (pentru AdrianCXD):

Pai daca ai vazut plangeri despre calitatea telefonului... nu are legatura cu magazinul de unde in cumperi! Altex nu face telefoane, doar le comercializeaza! Succes!

| AdrianCXD explică (pentru laptopnews):

Nu despre telefon, despre Altex am vazut plangeri.

| laptopnews a răspuns (pentru AdrianCXD):

Depinde si de ce fel de plangeri vorbesti... te referi la calitatea serviciilor. Primesti o garantie, semnezi un contract, nu cred ca isi permit sa fie luati in nume de rau. Poate a fost un caz singular.