| DabiJaWL a întrebat:

Ce parere aveti despre brandul Zara? Sunt calitative hainele de acolo?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calitatea hainelor nu constă în numele unui brand. Verifică compoziția lor astfel încât să alegi produsele făcute din materiale cat mai naturale.

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Merge, sant faine si naspa nu orice e misto la ei

| GabiDumitrescu a răspuns:

O mizerie la suprapret. In unele magazine au haine de bazar din Turcia care sunt re-etichetate in ateliere clandestine.

| Vanessa345 a răspuns:

Am câteva articole de la ei, pot zice că sunt destul de ok, atât la aspect cât si la calitate. Singurul lucru nasol este prețul prea exagerat.

| DabiJaWL explică (pentru Vanessa345):

De cat timp le ai de la ei? Nu ti s-au decolorat sau altceva?

| Whateverrr a răspuns:

Unele articole sunt de calitate altele nu prea. Nu stiu daca marfa difera in functie de tara. Anyway, in opinia mea preturile sunt mult prea mari pentru ce ofera.

| queneen a răspuns:

Hainele sunt ok, bune, nu mi s-au decolorat la spalare insa singura problema e pretul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cam crescute la pret. Hainele sunt ok ca calitate si aspect!

| Justme79 a răspuns:

Sunt ok ca și brand dar sunt exagerat de scumpe față gen Hm unde sunt mai decenți cu prețurile exemplu de la Zara îți cumperi un tricou cu 50 de lei de la Hm îți cumperi 3 cu aceași bani happy

| DabiJaWL explică (pentru anonim_4396):

Ca si aspect arata foarte bine. Au niste imprimeuri de nu le poti rezista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DabiJaWL):

Ai dreptate! Arata foarte bine, dar și prețul lor., au calitate bună ce sa zic

| aXy99 a răspuns:

Unele chiar sunt de calitate, dar multe altele sunt panarame la suprapret.

| DabiJaWL explică (pentru aXy99):

Daa, si gandeste-te ca si costul de productie e de 1-5 euro laughing) Si le dau cu o groaza de bani

| aXy99 a răspuns (pentru DabiJaWL):

Mda. Vazusem la un moment dat un produs la 60 de lei la un magazin din mall. Peste cateva minute il gasesc si la zara. Era identic. De la cusatura, la culoare, la... tot. Acelasi produs. Ghici cat costa la zara? 90 de lei laughing

| DabiJaWL explică (pentru aXy99):

Pai in ce magazin ai fost? Zi-mi si mie daca-ti mai aduci aminte sa stiu si eu laughing)))

| Anonima163333 a răspuns:

Salur. Da, dar sunt cam scumpe.

| aXy99 a răspuns (pentru DabiJaWL):

Chiar nu mai stiu laughing

| SasaSasa2000 a răspuns:

Ai vazut vreo data cine le face?
ca sa faca o bluza, anajati sunt platiti 30 centi, si tu platesti 13 euro...
https://www.youtube.com/......tps?/watch
5:30