| Valentinz a întrebat:

Ce parere aveti despre Lenovo A690?

funda:X

Răspuns Câştigător
| feraryyy78 a răspuns:

Nu prea bun, incearca Samsung, Sony sau d-astea. Toshiba nu!

5 răspunsuri:
| Ho1 a răspuns:

Procesor
Tip procesor:Intel® CoreTM i3Model procesor:2330MTehnologie procesor:32 nmFrecventa procesor:2200 MHzFSB:1333 MHzCache:3072 KBProducator procesor:Intel
Display
Rezolutie:1366 x 768Diagonala:15.6 inchCaracteristici speciale display:Glare HDTehnologie display:LCD LED
Memorie
Tip memoriebig grinDR3Capacitate memorie:4 GBFrecventa:1333 MHz
Hard Disk
Capacitate Hard Disk:500 GBViteza de rotatie:5400 rpmTip Hard Disk:SATA
Placa Video
Tip memorie videobig grinedicataCapacitate memorie video:1024 MBProducator chipset video:AMDSeria:RadeonModel:HD 6370M
Multimedia
Unitati citire/scrierebig grinVD RWAudiobig grinifuzoare integrateCititor de carduribig grinaCamera WEB:0.3 MPPutere difuzoare:3 W
Porturi
VGA:1Microfon:1RJ-45:1USB 2.0:4Iesire audio:1HDMI:1
Comunicatii
Retea:10/100Wireless:802.11 b/g/n
Alimentare
Baterie:Li Ion 6 CeluleAutonomie de lucru: Pana la 5 ore
Altele
Securitate:Kensington LockGreutate:2.6 KgCaracteristici speciale:Tastatura layout UKDimensiuni (W x D x H):376.8 x 249.8 x 17.3 - 34.9 mmAltele:Tastatura cu taste izolateTastatura numericabig grinaCuloare:Maro
Software
Sistem de operare:Free DOS

| bogdiy a răspuns:

Incearca un Samsung sau Sony

| Valentinz explică (pentru bogdiy):

Mda imi iau mai bine Sony xperia play big grin

| Larα a răspuns:

E bunicel am avut happy....doar ca se misca greu cu windows 7happy... funda?