| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile Lenovo?

5 răspunsuri:
| laurentiu80 a răspuns:

Hmm..eu le-as considera niste chinezarii din plasticuri ieftine, cu exceptia celor din seria ThinkPad.

| CPAElites a răspuns:

Nu se mai pune problema calitatii in 2016... Cât dai, atâta face!

| Seraphh a răspuns (pentru CPAElites):

Not gonna argue this one laughing

| Seraphh a răspuns:

Sunt decente, chiar bune as putea spune. Cunosc oameni care detin laptopuri Lenovo si sunt multumiti. Eu personal am testat un Ideapad, nu mai stiu modelul exact.
Acum desigur ca depinde despre ce bani vorbim. In general, ce e mai scump e de o calitate superioara.