| SugarStar a întrebat:

Ce parere aveti despre prima rochie? Funda.
http://www.hiperstore.ro/rochii-de-plaja-la-moda/

Răspuns Câştigător
| A12NDRA a răspuns:

E destul de ok, dar nu cine stie ce.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cea cu 40. 60? da, e foarte dragutahappy dar mie cea mai frumoasa mi se pare a 3-abig grin insa si prima e foarte frumoasatongue

| Ruxiii a răspuns:

Dungile ingrasa.
Daca esti mai plinuta, nu te sfatuiesc sa porti o rochie ca aia.
Daca nu esti plinuta, atunci ar arata perfect.

Dar pana la vara, se mai schimba moda happy

| Anonima_5812 a răspuns:

A doua si a treia imi plac mai mult! poate iti vin mai bine!

| M00tssuuLLee a răspuns:

=x.Neah.oh go on urata

| LoOvE a răspuns:

Najpa.

e super a treia rochie(simpla, contemporana, moderna si shick)

| freakypoppy a răspuns:

E dragutza:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Me se pare mai misto a doua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Kerli a răspuns:

Mi se pare foarte draguta
e chiar genul meu

| pokemonfan2000 a răspuns:

Nu-i rau. E faina. :?

| angel3 a răspuns:

Mie mii se pare ca este chiar draguta... mai ales ca aceasta combinatie de dungi negre cu alb te arata slaba... este faina:X

| Fuckthislife0406 a răspuns:

Nu nu si nu...si e spre binele tauhappy

| Ciocolata007 a răspuns:

Destul de draguta=)