| Zăpăcita_7844 a întrebat:

Ce parere aveti despre rochia asta http://www.starshiners.ro/......white.html e prea scurta?

3 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

E draguta, depinde de gusturile fiecaruia. Si nu mi se pare deloc "prea" scurta. e scurta da nu exagerat, e suficient de decenta, depinde si pentru ce eveniment vrei sa o porti.

| KarmaChameleon a răspuns:

Nu ii exagerat de scurtahappy.si btw ii superbalove struck

| KIdda_6499 a răspuns:

Nu nu e prea scurta.Si chair daca ti se pare scurta poti sa o porti cu colanti pana la genunghi.
Mi se pare foarte tare si dupa parerea mea merita 115.00 de lei. happy