| mrnmarius a întrebat:

Ce parere aveti despre produsul asta noni:
http://www.suplimente-naturiste.com/101-noni-lichid-siro p-noni.html
A folost cineva, eu l-am comandat sper sa fie bun

Răspuns Câştigător
| byanca_7566 a răspuns:

Eu l-am folosit. are un gust oribil dar m-a ajutat. acum nu stiu daca te ajuta si pe tine da in general ii bunbig grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Morinda citrifolia, cunoscută sub numele de citrifolia mare, dud indian, nunaakai (Tamil Nadu, India), găluşte de câine (Barbados), mengkudu (Malaezia), dud de plajă, fructe de brânză sau noni (din Hawaii) este un arbore din familia cafelei, Rubiaceae. Morinda citrifolia este nativ din Asia de Sud până în Australia.

nu da bani pe toate prostiile inventate de americani

| Anndrey1234 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...mai bine nu il comandai! nu trebuie sa crezi tot ce vezi pe net. daca ai nevoie de ceva consulta un medic, farmacis etc. care te poate ajuta.

| colnago a răspuns:

Ai comandat o contrafacatura cu 206 Ron/946ml...
Verifica si tu, la ingrediente, mai mult apa si chimicale, are cca. 2-3% noni, din pulbere uscata. Cel de la Medicer, la fel...
Originala bautura bioactiva Tahitian Noni contine 89% suc si pulpa de fruct, 11% afine si struguri rosii, fara apa, conservanti sau chimicale. Este singura care detine acordul Novel Food al UE, INCC o foloseste ca etalon, apartine firmei Morinda Bioactives (Tahitian Noni Internatiaonal, costa 135 Ron/1L
www.morinda.com/fazakas

| valericamusat a răspuns:

Familia mea si cu multi colegi de sevici folosim de cateva luni Noni lichid de la Medicer. Suntem f. multumiti-concentratie 100% Noni, fara adaus de arome sau conservanti, facut prin fermentare. Avem rezultate remarcabile. Folositi cu incredere, sunt clinica medicala, au medic fitoterapeut. Pt comenzi sau alte informatii, apelati la tel 0744-345926; www.medicer.ro. Pret mai mult decat de bun-simt= 40 lei/sticla de 1 litru. Apelati si nu veti regreta! Valerica

| MIRCEA_1442 a răspuns:

Eu nu recomand nimanui produsul noni medicer este facut din pulbere nu este din pulpa fructului de noni si nu este natural l-am luat si m-am simtit foarte rau de la el, asa ca aveti grija pe ce fel de noni dati bani nu este bun deloc acest noni medicer

| MIRCEA_1442 a răspuns:

Noni medicer este foarte prost eu l-am folosit si am facut gastrita de la el, nu este natural este facut din pulbere nu din pulpa fructului