| ___rCbz a întrebat:

Ce parere aveti despre site ul It-sh.ro? Vand calculatoare si produse de calitate?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca este it-sh (este clar un shop de vechituri /second hand) inseamna ca sunt vechituri, ceea ce nu se poate numii "produse de calitate", odata ce sunt deja folosite si probabil "pe terminate".

Aici depinde de ce noroc ai tu, ca poti cumpara ceva si a doua zi sa-ti moara obiectul, sau sa te tina 1 luna si sa crape, ca un obiect folosit nu mai are multe zile.

| RemusutzuTW a răspuns (pentru Violleta2022):

Vreau să vă corectez, este un site care verifică produsele / curăță / repară calculatoare (Sunt Refurbished).

| Hyperion7 a răspuns:

Produsele par a fi în buna forma,la nivel funcțional nu prea ai de unde ști cum funcționează,dar nu cred că ar avea de ce sa meargă aiurea, doar că na, nu te poți aștepta multe, fiind produse sh, doar o părere