| Sebytzu_9214 a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul www.mediadot.ro.Sunt seriosi? au produse de calitate? Dau fundoi:D
P.S.Doar daca ati cumparat de pe site(sau magazin)

Răspuns Câştigător
| Teooo1405 a răspuns:

Da sunt seriosi, am luat o palca vide ode la ei (destul de scumpa) si am primit-o in 2 zile (stau pe langa magazin asa ca am fost personal sa o ridic). In legatura cu intrebarea despre calilata, nu isi are rostul, nu magazinul da calitatea produsului ci producatorul. Mediadot vinde produsul, nu il fabrica.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general pe site-urile de imfo nu sunt neseriosi, n-au de ce.