| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele Samsung, in general? Sunt bune sau se strica usor? Eu am auzit ca nu prea sunt de calitate.

Dar Samsung S5530? Merita telefonul?

Funda!

Răspuns Câştigător
| 21ACCESS a răspuns:

Nu sunt bune dupa parearea mea...mai ales astea cu touch screen (exceptie cand vine vorba de galaxy s sau Nexus s sau etc.). mult mai bine ar fi pentru tine daca ti-ai lua un Nokia de exemplu...mult mai rezistent si face s5530 la toate capitolele(daca vb de un Nokia de acelasi pret ca si Samsung-ul). parerea mea de banii astea poti sa-ti achizitionezi Nokia 5230 sau Nokia 6120. faci cum vrei. bafta (funda?
)

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu prea e bun...
alege un Nokia!

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Noo. iluzzii. Telefoanele Samsung Touch sunt cele mai tari.
Este posibil ca celelalte sa nu fie calitate puura.
Dar Touch-ul...
E de super calitate!
Si eu am si e extraordinar!
Eu iti recomand "Samsung s5230 [am si eu]
Sau daca nu-ti place asta as zice Samsung wave 525!
Tu alegi de care vrei!
Bafta!

| Poison0fL0v3 a răspuns:

Aaa... si Samsung S5530 nu merita un ban [a cam uratzel[nu te supii da asa ii]]
deci... touch-ul e pe primul loc in acest clasament.
bafta!

| alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Deci in nici un caz! Am avut eu un telefoon Samsung si mai bine nu-l mai luam! Samsungul e bun dar la telefoanele cu touch scream.Dece sa iei un telefon doar ca iti place cum arata? Sunt multe telefoane care sunt mult mai bine si care arata si mai bine. Faci cum vrei dar dai banii degeaba oh go on

| bebezzle a răspuns:

Buna si eu am un telefon Samsung de 2 ani si am vrut sa-mi iau si eu Samsung s5330 wewe dar nu sunt sigura.ele in general sunt bune... daca iti place ia-l...(funda?)

| zozole_7298 a răspuns:

De obicei Samsung nu prea e bun producator de mobile mai mult de tv-uri...dar si eu am avut un Samsung si a fost destul de bun. acum depinde si de ce vrei tu. daca poti sa iti iei un altul fa-o dar daca iti place e okwinking