| Addaa1998 a întrebat:

Ce parere aveti?

In tehnologie ce v-a aparea nou?

In afara de telefoanele cu touch-screan, ce va fi mai interesant?

Ce noi dispozoitive sau aparate se vor creea in tehnologia avansata?

3 răspunsuri:
| Addaa1998 explică:

Cel mult cea din viitor

| pnker a răspuns:

Sunt multe dispozitive care exista deja dar care abia peste ceva timp vor fi disponibile publicului larg, datorita pretului. Asa sunt de exemplu display-urile transparente (de exemplu geamuri care se transforma in televizoare, si care se folosesc acum la avioanele de ultima generatie si la unele masini de lux). Nokia avea un concept de telefon mobil ce isi putea modifica forma, fiind facut dintr-un material inovator (Nokia Morph, despre care se zice ca a fost si realizat). Daca vrei mai multe exemple, uita-te la targurile de tehnologie si de obicei cele care sunt cele mai practice sunt cele care au si cele mai mari sanse de a deveni disponibile.

| Miky69 a răspuns:

Daca am sti, cel mai probabil ca nu mai erau in viitor si ca erau deja creeate! Prin urmare nu ai cum sa stii ce-o sa vina. pur si simplu asteapta happy

In plus, sunt zeci de aparate de care noi nici macar nu stim din diferite motive : nu le-au facut publicitate, sunt prea scumpe etc.