| Ems a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele touch screen?

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu prefer telefonul clasic.

| Ea12345 a răspuns:

Sunt intr-adevar o dovada vie a inovatiilor oamenilor din zilele noastre, insa sunt oarecum foarte sensibile.Si mie mi-ar placea saa am unul, insa am aceeasi parere ca si @z31tza...big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Eu sunt de moda veche, nu-mi plac deloc si nu-mi doresc unul.

| RainDrop a răspuns:

Multa munca cu acele electronice, ideea mea, sa-mi fac ecranul de la laptop cu touchscreen luand acele electronice din iphone 3 gs, dar sigur nu o sa mearga laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune ceao

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi doresc f mult un astfel de tel dar din pacate parintii mei nu sunt de acord. ei spun ca telefoanele cu touch screen sunt extrem de sensibile nu numai la cazaturi ci si la frig...oricum.ma gandsc ca decat sa am un telefon cu touch screen si sa mi se strice intr-o luna 2 prefer sa am unul simplu si bun care sa ma tina o gramada de timphappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai unele telefoane cu touch screan chiar sunt rezistente, insa doar unele si va recomand Nokia. sunt mai scumpe dar si mai rezistente.eu an de 4 luni un Nokia X6 si e fooooarte tare. l-am scapat de odua ori pe jos si nu a patit nik.insa inainte am avut un Samsung S5230 si dupa cam 1 saptamana sa bulit. l-am scapat in timp ce alergam si nu mai mergea deloc.deci...daca vrei un tel cu touch screan rezistent eu iti recomand un Nokia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am x6 la frig pornesc caldura la nivel 3 si in 5 minute e foarte cald big grin

| • _ • Ďάďđ¥ ™• _ • a răspuns:

Am si imi place love struck