| anonim_4396 a întrebat:

Ce parfum folositi? As vrea sa-mi cumpar unul dar nu stiu care, nu vreau sa fie nici prea scump pentru ca nu imi prea permit, dar totusi sa miroasa bine si sa persite cat de cat.As vrea sa-mi spuneti voi ce parfum ati folosit sau folositi, iar raportul calitate/pret sa fie cat de cat ok. Mesi

14 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Eu n-am unul stabil de fiecare data le schimb acum folosesc Versace Crystal Noir uite:http://www.parfumuri-de-lux.com/......oir~id~839

| Minnie a răspuns:

Pur Blanca si Passion Dance de la Avon

| rosto a răspuns:

Eu am unul de la avon ceva cu brasil, portocaliu (mi-e lene acum sa ma duc la dulap), am dat pe el vreo 20 de lei sau ceva de genul. Miroase absolut superb din punctul meu de vedere si persista. O investitie mai buna ca asta, mai rar. happy

| andreeasim1 a răspuns:

Poti sa iei de la celine dion...sa poti gasi de la Bi-es unul Amore Amore miroase si persista la fel ca amore amore de la Cacharel.Bafta le poti gasi si in supermarket-uri

| SentimenteColorate a răspuns:

Ross ia-l e asa cool plzzz imi dai fundita

| Andra2503 a răspuns:

Miss O sau Volare sau daca iti plac astea mai tari Perceive sau Rare Pearls

| BlackMan a răspuns:

Eu am de la avon[am avut ca mi s-a apart x( crying] esential simt sau ceva in genulaughing unu galben love struck e vreo 20 leilove struck persista si miroase superb:X
sau pret a portte[cum se scrie.] asta chiar persista e vreo 40 lei vezi la carrefourlove struck

| andr33a_5009 a răspuns:

Litel bleak de la avone

| Ella_1816 a răspuns:

Pur blanca de la avon

e in jur de 40 de lei si miroase super bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate asta te va ajuta: http://www.undegasesc.info/......il-la-pret

| Lyss . a răspuns:

Eu folosesc Enigma de la Oriflame si sunt multumita. Imi place cum miroase. Are un miros dulce si romantic, iar sticluta are un design interesant. Acum am dat 65 de lei pe el, dar acum ceva vreme l-am prins la oferta, insa nu mai stiu pretul. Oricum, eu zic ca merita big grin.

| ASPLiacy a răspuns:

Escada Marine Groove. E cel mai ieftin al meu
In jur de 200 RON

| hinaty♫ a răspuns:

Sweet Princess
happy

| Crystyna05 a răspuns:

Eu folosesc Giordani de la oriflame costa cam 50 lei si Passion Dance de la avon costa tot camn asa :X Sper ca tiamn fost de ajutor