| AndrejO a întrebat:

Ce pot sa fac daca nu mai raspunde curierul la telefon? Am comandat niste proteine si m-a sunat vineri sa mi le adica, dar l-am rugat sa le aduca ziua urmatoare pentru ca nu eram acasa. Sambata nu m-a mai sunat deloc, asa ca pe la 4 l-am sunat si nimic, am sunat inca de vreo 2 ori pe la vreo 5 si tot nu a raspuns nimic. Astazi la fel, am sunat deja de vreo 3 ori si nu imi mai raspunde nimeni, am sunat si la numarul din emailul de expediere al coletului si nici acolo nu raspunde nimeni. Maine nu o sa fiu in localitate, deci nu pot sa le ridic daca vine. Cum naiba pot sa dau de curier?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Omul nu te are doar pe tine. Are si el un grafic de livrare. Te-a sarit pe tine si acum face urmatoarele livrari. Trebuia sa stai acasa daca stiai ca astepti sa primesti ceva.