| Amariei_Margareta_1999 a întrebat:

Am de trimis un telefon maine prin fan curier, nu stiti de unde pot face rost de cutie si ceva pungi de aer speciale pentru expediere? la sediu nu au, iar eu nu am deloc acasa, maine trebuie sa il trimit neaparat!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O cutie de pantofi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la magazine si ceri cutii, Cat despre pungi de aer, daca nu ai, ia niste foi de a4 le mototolesti, le pui pe fundu cutiei, pui ce ai de pus, si faci alte cocoloase si le pui de-asupra.

| Pyromaniac a răspuns:

Daca mergi la fancurier poti intreba ca poate primesti de la ei daca le ceri.