| katherine585 a întrebat:

Ce router sa cumpar, daca eu am internet la calculator prin cablu, si cu ajutorul router-ului vreau sa dau si la tableta si telefon.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca ai de la romtelecom i-ati un router Huawei.

| katherine585 explică (pentru Jipa95):

Nu am net de la Romtelecom, am de la o firma locala.

| Jipa95 a răspuns (pentru katherine585):

Ia programul wi-fi creator si-ti poti crea propria ta retea de wireless fara a avea nevoie de un router, poti asta si cu un wireless usb, chiar si cu placa de retea dn pc, dar sa aiba antena sa poata emite

| KyLerMzQ a răspuns:

Nu conteaza ce router ai, numa sa ai wirelles pe telefon si tableta.

| Kost a răspuns:

Nu conteaza marca la router, conteaza sa fie b/g/n