| ganton a întrebat:

Ce sa iau: PSP normal sau PSP Slim? Sunt diferente de performanta intre aceste doua modele? Gen, versiunea Slim sa fie mai "slabuta"? Jocurile merg bine toate? Ce pret are varianta Slim si in ce magazine din Bucuresti o pot gasi?

Răspuns Câştigător
| Fiuryan a răspuns:

Nu este diferenta, insa e de preferat varianta slim, e mai mica si mai usoara. Diferenta de performanta stai linstit nu este!

2 răspunsuri:
| Fiuryan a răspuns:

Asta depinde de tine, mie nu-mi place deloc PSP, mai bine mai strangi ceva bani si iti cumperi ps3 sau x360. Jocuri MULT MULT mai complexe si mai noi! Prefer chiar si PS2 in locul PSP-ului!

| ganton explică:

Da merita sa iau?