| VooDau a întrebat:

Ce sa ii cumpar mamei de craciun? sad Chiar nu stiu am 100 lei, i-am stricat placa de par cand ma indreptam si m-am gandit sa ii cumpar una noua si o masina de tuns (idee de la un prieten, dar nu cred ca mi-ar ajunge banii )
ce altceva i-as putea cumpara?
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| PerianuPaula99 a răspuns:

Ceva pe care tu nu il vei folosi si ea da, de exemplu o crema.

| ElennaGlc a răspuns:

Cauta pe okazii sau pe mercador produsele care vrei sa le cumperi. sigur le gasesti la preturi mai mici intr.o varietate mai mare. succes