| tpu_ank a întrebat:

Buna:*
de craciun m-am gandit asa :
tatalui sa ii cumpar o agenda 2010 si un pix (e profesor laughing nu stiu ce asi putea sa ii cumpar - nu tine el la codouri oh go on)
mamei. nu stiu ma mai gandesc (mi-ai putea da o idee)
lu fratemiu vreau sa-i cumpar parfumu meu preferatlaughing) POLICE laughing ador cand se da cu el :X stau toata ziua si il miros :X - si lui ii place dasad nu stiu unde pot gasi parfumu astacrying (sunt din cta )

Răspuns Câştigător
| madalina2727 a răspuns:

Mamei tale ii poti cumpara un ceas, un parfum ceva semnificativ. ce ii place sau ce nu are si si-ar dori.sau o geanta noua. iar referitor la parfum incearca sa cauti pe internet sigur o sa gasesti ceva si pretul e cam acelasi.

1 răspuns:
| ancabrunette a răspuns:

Parfum, bflori, bibelou sau ceva ce are nevoie