| Love9538 a întrebat:

Ce sa le cumpăr parinților mei de Cracin?

Răspuns Câştigător
| Bia_Bianca_1973_su6y a răspuns:

BUNA
Eu zic sa le cumperi ceva simbolic de exemplu : un set de farfurii cu mos craciun, o cana pe care sa scrie,, Craciun Fericit''
Daca nu vrei ceva simbolic ti-as recomanda sa le iei la fiecare cate un set de baie care sa contina un sampon, gel de dus, spray etc. (sa ai grija sa contina parfum de craciun cum ar fi parfum de scortisoara sau de ciocolata vezi tu)
Daca nu vrei niciuna dintre astea enumerate mai sus ai putea sa ii ei mamei tale o poseta iar tatalui tau un bluzon. habar nu am
FUNDA big grin big grin

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Un ceas de perete. Le va aminti mereu de tine.Merge si o rama cu poza ta.

| LePotato a răspuns:

Depinde, ce le place?
Au vreun hobby, ceva?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De crăcin? sau de crăcit?