| foricmarinaiuliana a întrebat:

Ce siteuri cu haine stiti? dar pantofi? va rog. vreau o rochita de zi. una de sseara. o pereche de sandale ceva si o pereche de pantofi.help.

7 răspunsuri:
| luckyman a răspuns:

Este un site numit "style". Gasesti acolo diverse colectii de moda inclusiv cu accesorii.

| Michael Imola Jackson a răspuns:

Www.quelle.ro si cand intri pe site apasa tasta Q si iti da catalogul si te poti uita la orice vrei sunt haine pantofi rochii de seara, lenjerie intima tot ce doresti in fiecare anotimp apare alt catalog si poti si sa comanzi