| saidkique a întrebat:

Ce spălător cu presiune (turbojet cum zice românașul) îmi recomandați sub 400 RON? Sa aibă duza pentru detergent pentru spălare a mașinii, atât ma interesează.

3 răspunsuri:
| mark2018 a răspuns:

Daca imparti la 12 lei sau la 15 tot atatea spalari o sa te tina doar ca sunt de calitate mai slaba decat la spalatorie.Acolo au si 200 bar tu o sa ai cam 100.
Acolo au apa filtrata si dedurizata tu o sa ai apa cu impuritati care zgaraie vopseaua si cu calcar care lasa pete.

| sierra1 a răspuns:

Eu zic să te uiți aici:
https://www.emag.ro/......priceasc/c

| saidkique explică (pentru mark2018):

Sa inteleg ca detii sau lucrezi intr-o spalatorie auto? Arata-mi tu spalatorie la 12 lei care iti filtreaza tie apa si o dedurizeaza. Tu chiar crezi ca la 12 lei iti speli masina, pardon, iti spala masina fara sa iti zgarie vopseaua? Uita-te mai atent cand isi storc carpele alea imputite si apoi le pun pe beton jos si le spala cu jetul, le usuca din nou si apoi le freaca de masina ta. Asa mai degraba dau 400 de lei pe un spalator de 100 de bar ca doar nu dau cu 200 de bar pe vopseaua masinii, si alte cateva zeci, o suta pe o galeata cu sita si niste carpe de microfibra. Capisci?