| tiberida a întrebat:

Ce sunt produsele resigilate (de exemplu telefoane pe eMAG etc)?
Fundaaawinking

3 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns:

Sunt produse desigilate (fara ambalajul original) din diferite motive. Ambalaje rupte la transport, produse returnate sau au fost expuse in magazin

| Ajuttot a răspuns:

Produsele resigilate sunt produse cumparate de alti oameni pe care acestia nu le-au mai vrut si le-au returnat intr-un timp foarte scurt. Aceste produse au fost resigilate si vandute mult mai ieftin.
Produsele pot contine urme de amprente, mici zgarieturi superficiale dar aceste defecte sunt afisate pe site.

| Seby_Damian_1997 a răspuns:

Sunt produse care au fost comandate si de altii si cand au ajuns la respectivul proprietar acesta nu a fost multumit de produsul respectiv dupca ce la desfacut si la returnat inapoi de unde l-a luat!