| Lauraaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce telefoane mi-ati recomanda sa imi cumpar?

18 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Salut!
Eu am un LG GS290 si sunt foarte multumita de el. Il am de 2 ani, nu e scump si nu prezinta niciun fel de defectiune. L-al scapat de mii de ori pe jos si nu a patit nimic. E cel mai bun telefon pe care l-am avut vreodata. L-al luat de la Germanos ( Cosmote).

| Iulian03 a răspuns:

Iphone 5.

| YoBuDy a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini, pret 1000 RON, nou nout din magazin in cutie sigilat, cu garantie 2 ani, incarcator, cablu de date, casti, toate accesorile. In magazin cel mai ieftin il gasesti la 1200 ron.
Lasa-mi un mesaj aici daca te intereseaza!

| ReZiSTorr a răspuns:

Daca nu vrei un telefon de fite, ia-ti un Samsung champ sau Samsung s5620 monte

| Alexaaandraaa a răspuns:

Depinde banii pe care îi ai și vrei să îi investești într-un telefon nou, încearcă ceva de la Samsung sau LG sunt firme bune și chiar țin produsele lor. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| Yumeno a răspuns:

Ceva de la Samsung sa fie sunt cele mai bune

| andreea49 a răspuns:

Ceva de la Samsung, parerea mea.

| 4827 a răspuns:

LG optimus L7

| XxRoxyxX a răspuns:

Huawey vision. E aproximativ 800 de lei. Are sistem Android, Wi-Fi. Eu pe asta il am si e foarte bun.

| Anișoara963 a răspuns:

Huaweii ascend Y200, e original android.

| DegeteRapide a răspuns:

Samsung galaxy Note 2

| biancarap a răspuns:

Samsung Galaxy, orice fel.LG optymus, IPhone, Nokia, Blackberry

| mirunik2you a răspuns:

Mie imi place Samsung Galaxy Note II.E super, doar ca e mai scump.

| PINKPERX2 a răspuns:

Ti-as recomanda un HTC One X de pe eMag: http://bit.ly/TelefoaneMag

| Chirii a răspuns:

Sonny ericsson j10i2 are un meniu super ...eu l-am luat la Orange cu 40 pct thank you, fara nici un ban fara abonament de 5 euro

| Radu2012 a răspuns:

LG optimus G Galaxy Beam Galaxy S III mini

| Macovei_Lucian_1993 a răspuns:

Unul care sa sune si sa-i mearga tastele

| OoAnDyoX a răspuns:

Daca vrei ceva performant ia-ti un Iphone 5 sau Samsung Galaxy S3. Daca doresti un telefon mai finut alege Samsung Galaxy Mini 2 sau telefoane cu tastatura qwerty sau ceva mai misto : telefon HTC Sensation la 1000 lei. Sper ca ti-am fost de folos! Funda?