| elena2012 a întrebat:

acum cateva zile m-am decis sa imi cumpar un iphone 4S,am 800 de euro...dar nu prea as vrea sa imi consum toti banii numai pe un telefon.Ce telefoane ati recomanda pe la vreo 500 de euro?

2 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Samsung galaxy S2
Nokia N9

| Demika a răspuns:

Hmm...ce e cu snobismul asta legat de telefoane? NU CONTEAZA cat costa conteaza cat de mult iti satisfac nevoile... In orice caz iphone 4s nu este cea mai buna alegere. Eu am primit iphone 4s de ziua mea si pot spune ca am fost total dezamagita. Nu prea ai ce face cu el. E mai mult pentru afaceri. Eu l-am dat tatalui meu care l-a vandut (nici el nu a fost multumit de el). Parerea mea e ca un samsug galaxy sunt cele mai bune telefone.
Eu am Samsung galaxy ice si e supper ok. Bine daca tii neaparat sa fie de ultim ragnet mai asteapta putin se zvoneste ca va aparea Samsung galaxy s3. Acum sa vedem cat o sa coste.
Deci parerea mea e sa-ti iei un Samsung galaxy (apropo nu-ti lua Nokia, oricat de performant, meniul este foarte greoi si marketul ovi nu e prea bun)