| Bishop a întrebat:

Ce telefoane stil Nokia N97 mai sunt? tot de la Nokia, si cu preturi mai accesibile decat N97 daca se poate big grin

7 răspunsuri:
| antonius74 a răspuns:

Eu as recomanda fie N71, fie N96. Ambele sunt cu vreo 1. 000 de lei mai ieftine.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Nokia 5800 e ok si seamana

| uzzi92 a răspuns:

Daca doresti un nokia cu touch screen in genul N97... iti recomanda 5800 Xpress Music la 1200 de lei maxim, dar spun eu ca isi merita banii... http://www.about-nokia.com/blog/index.php?itemid=391

totusi daca vrei sa experimentezi tehnologia touch screanului... iti recomand un HTC... http://www.gsmpedia.ro/telefoane-htc-16.html

| addflo a răspuns:

Cel mai accesibil ar fi Nokia 5530, la vreo 820 lei. Nu are si a doua tastatura, dar e la fel de simpatic.
Trebuie sa apara Nokia 5230, va fi si el destul de accesibil. Urmeaza Nokia 6760, pe care nu l-am vazut in Romania, apoi Nokia X3 si X6 care n-au iesit inca, ar trebui in noiembrie/decembrie sa fie pe piata. La ultimele doua nu stiu niciun pret.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...eu mi-am achizitionat recent un n73 si este foarte frumos si practichappy

| livio70 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu telefonul... daca vrei cartofi prajiti, incearca la un fast-food, e mai ieftinbig grin