| BiiBiis a întrebat:

Ce telefon ati alege intre Samung Omnia II sau Nokia 5800 MusicXpress? Care credeti voi ca e mai bun si tine mai mult ca telefon?

8 răspunsuri:
| Strawberry89 a răspuns:

Samsung este definit ca cele mai bune design-uri, iar Nokia marca de telefoane care rezista cel mai mult, eu am Samsung Omnia i900 de 3 luni, dar sunt super multumita de el, acum ce iti place tie cel mai mult, fundita daca vrei, sper ca te-am ajutat, pup :*

| ChRoM a răspuns:

Omnia as alege in primul rand ca 5800 este cam grosuts cauta review la ele si vezi mai multe diferente

| onlytiff a răspuns:

Nokia 5800, clar! Nu se zgarie, e foarte rezistent, se aude cat de cat ok.pacat ca are decat 3. 2 mp. dar face cat de cat bine pozele. Si toti stim ca telefoanele Nokia sunt cele mai bune tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omniabig grin

| Диана a răspuns:

Omnia.

| bestialu96 a răspuns:

OMnia dEsigurbig grin

| euombun a răspuns:

Am fost primul care a cumparat Nokia 5800 dintre prietenii mei. L-am folosit 1 an jumate si tot mai mergea, dar acum acum am un Htc hero si pot spune ca e peste Nokia 5800 cu mult, cu foarte mult. Am renuntat la Nokia si symbian definitiv. Concluzia mea: isi face banii Nokia 5800, doar ca are ecran rezistiv. Dar e depasit tehnic, imi pare rau sa spun asta, dar asta e adevarul. De Samsung nu stiu ce sa spun: l-am vazut, dar nu l-am avut. Stai si nu te grabi, gandeste-te bine ce telefon vrei si ce sistem de operare vrei pe viitorul tau telefon.

| AleX_8370 a răspuns:

Alegerea mea s-ar indrepta spre 5800! Eu am fost multumit de serviciile lui tongue